Muzeum Motyli

to druga część ekspozycji, którą możemy zobaczyć we Władysławowie. Całość kolekcji to kilka tysięcy spreparowanych owadów. Czynne sezonowo. Jak trafić: Ul. Morska 1, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszki. Szczegółowe informacje na temat oferowanych atrakcji znajdziemy na stronie muzeum.

Noclegi Chałupy

Muzeum Erotyki to ekspozycja przedmiotów związanych z … no wiecie z czym , pochodzących z różnych stron świata. Dla zainteresowanych.
Muzeum Bursztynu w Łebie. jedna z najnowszych atrakcji turystycznych miasta (otwarte w roku 2017), prezentuje historię powstania bursztynu oraz piękne wyroby z niego wykonane. Szczegóły znajdziemy tutaj.
Filia Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Rąbce – ekspozycja to głównie schematy przedstawiające mechanizmy powstawania wydm. Pouczające, ale niezbyt porywające. Czynne: od maja do września codziennie, w pozostałych miesiącach nieczynne w weekend. Szczegółowy opis ekspozycji znajdziemy tutaj.
W pobliżu wejścia do SPN znajduje się też wieża widokowa – można podziwiać Jezioro Łebsko i okolice.
Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbce.Teren dawnego niemieckiego poligonu doświadczalnego (testowano rakiety bojowe; wycofujący się Niemcy zniszczyli jednak wszystko, co mogło wpaść w ręce Armii Czerwonej, więc dzisiaj możemy zobaczyć jedynie
repliki) oraz polskiej placówki, zajmującej się testami rakiet meteorologicznych. Zwiedzanie z przewodnikiem, wstęp płatny 14 zł (ulgowy 10 zł) – dane z roku 2015, aktualnych szczegółów szukaj tutaj.. Muzeum znajduje się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, wejście na teren Parku warto więc połączyć ze zwiedzaniem muzeum, żeby nie płacić dwa razy za odwiedzenie atrakcji położonych w SPN.

Jastarnia Noclegi